Kariéra v CLINICAL

Kadeřník / Kadeřnice

Společnost Clinical s.r.o., která se zabývá trichologií, oblastí zdraví a krásy a provozováním kadeřnictví hledá do svého rozrůstajícího se týmu novou kadeřnici/kadeřníka. Jako jediné kadeřnictví pracujeme pouze s trichologickými přípravky na vlasy.

Náplň práce:

  • Poskytování veškerých kadeřnických služeb. Tj. stříhání, barvení, melírování vlasů, prodlužování vlasů metodou Hair Talk a Clip in, regenerační a rekonstrukční zábaly na vlasy, masáže hlavy, vlasové poradenství.

Požadavky na uchazeče:

  • Výuční list obor kadeřnice
  • Odborná praxe v kadeřnickém salónu
  • Znalost aktuálních trendů ve stříhání, technologie barvení a melírování vlasů
  • Schopnost prodlužování vlasů různými metodami
  • Ochota absolvovat další kurzy, školení a semináře
  • Zájem o nové trendy a vlastní rozvoj
  • Preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pro-zákaznická orientace, profesionální vystupování, komunikativnost, pro-firemní jednání s klienty

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí v blízkosti metra C
  • Práci na DPP, DPČ, zkrácený pracovní úvazek
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost podílet se na růstu perspektivní společnosti v oblasti zdraví a krásy
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici pošlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na office@clinicalhair.cz.