Ceník služeb vlasového centra Clinical Hair & Health

SlužbaCena
Trichologické vyšetření (60 minut)500,-
Kontrola (trichologie)ZDARMA
Poradenství v oblasti zdraví a výživy500,-
Vstupní vyšetření z kapky krve1200,-
Kontrolní vyšetření z kapky krve600,-
Měření tělesného stavu a kondice350,-
Program Metabolic balance9 300,-
Analýza prvků z vlasů2 700,-

Služby vlasového centra

Nabízíme veškeré služby spojené s vlasy. Zabýváme se hledáním příčin a řešením důsledků problematických vlasů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s vysokou profesionalitou v oboru v příjemném prostředí vlasového centra. Pro stálé klienty je u nás připravený věrnostní program.

Nabízíme trichologii (léčbu vlasů a vlasové pokožky), prodlužování vlasů CLIP IN a Hair Talk metodami, intenzivní a hloubkovou péči o vlasy, rekonstrukční kúry vlasů, veškeré kadeřnické služby, poradenství v oblasti vhodné výživy s dopadem na vlasy a podrobnou analýzu prvků z vlasů.

Trichologické vyšetření

Trichologické vyšetření neboli diagnostika vlasů a vlasové pokožky, pomocí které zjistíme pravou příčinu problémů s vlasy a vlasovou pokožkou pomocí mikroskopické trichokamery. Trichologické vyšetření je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni se stavem svých vlasů.

Řešíme problémy s vlasy jako např. padání vlasů, mastné vlasy, seboreickou dermatitidu, vlasy zničené chemickými zákroky a další. Díky trichologické léčbě a péči lze tyto problémy zmírnit či navždy odstranit.

Vyšetření z kapky krve

Vyšetření z kapky krve v temném poli mikroskopu neboli Darkfield diagnostika je soustavné pozorování čerstvě odebrané kapky krve, které poskytuje souhrnný obraz krve a upozorní včas na raná stádia onemocnění, akutních infekcí, alergií, nedostatečné trávení bílkovin, záněty, přítomnost bakterií, plísní aj. nebo ukáže na nevhodné stravovací návyky či nedostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků v těle.

Měření tělesného stavu a kondice

Díky nejnovějším technologiím nabízí takto váha pokročilou tělesnou analýzu. Díky měření pomocí 8 elektrodových styčných bodů zobrazuje hodnoty odděleně pro 5 částí těla (obě paže, obě nohy a trp). Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu dokážeme na této váze změřit skutečné procento podílu tělesného tuku. Váha měří také procentuální podíl vody a svalové hmoty v těle.

Kadeřnické služby

Profesionální kadeřnice a vlasová stylistka se postará o barvu, střih a regeneraci pomocí vysoce kvalitních přípravků. Nejsme klasické kadeřnictví, proto si můžeme dovolit klientkám nabídnout intimní prostředí, osobní přístup a relaxaci. To vše za velmi přijatelné ceny.

 • Střih krátké vlasy
 • Střih středně dlouhé vlasy
 • Střih dlouhé vlasy
 • Barva krátké vlasy
 • Barva středně dlouhé vlasy
 • Barva dlouhé vlasy
 • Přeliv krátké vlasy
 • Přeliv středně dlouhé vlasy
 • Přeliv dlouhé vlasy
 • Melír krátké vlasy
 • Melír středně dlouhé vlasy
 • Melír dlouhé vlasy

Rekonstrukce vlasů

 Máte vlasy melírované, barvené, unavené od častého sušení a žehlení či jim chcete dopřát profesionální péči? Během 60minutové kúry doplníme vašim vlasům správnou výživu, která jim dodá zdravý vzhled a krásný lesk! Díky masce složené výhradně z trichologických přípravků budou Vaše vlasy svěží a snadno upravitelné. Nechte profesionály, ať se starají o Vaše vlasy! 

Poradenství v oblasti zdraví, výživy a vlasů

Nejste v kondici? Specialistka na výživu a zdravý životní styl Vám poradí, jak pečovat o své zdraví a jak se správně stravovat. Na přání Vám sestaví stravovací plán šitý na míru Vaší tělesné kondici a potřebám. 

Terapeutické služby

V našem centru můžete využít služeb:

 • fyzioterapie
 • psychoterapie
Terapeuti Praha


 anebo telefonicky na +420 603 194 698