Prodlužování Hair Talk - lepící pásky

Hair Talk Extensions je nová metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Hair Talk je metoda, při které se nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější – je téměř neviditelné.  Hair Talk jsou velmi tenké pásky s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes módní a in. Hair Talk se používá skládáním přírodních vlasů nejvyšší kvality pocházející z Evropy. Pro více odvážné nabízí syntetické vlasy v různých módních barvách. Nejlepší zprávou pro Hair Talk Extensions je to, že pásky se mohou po 2-4 měsících stáhnout a znovu připevnit. Metoda je velmi šetrná a neničí Vaše vlasy.

Hair Talk je nová velmi šetrná metoda prodlužování a zhušťování vlasů pomocí jemných lepících pásků, které jsou pouhým okem téměř neviditelné. Tento unikátní systém vyvinula Německá firma Arcos,která nadále tento systém vyvíjí.

Hair Talk Extensions jsou ručně rozložené vlasy zalité v patentovaném 3 cm širokém pásku. Hair Talk  používá 100% přírodní vlas nejvyšší REMI kvality, který je velmi jemný a podobný vlasu evropskému. Dále nabízíme směs přírodního vlasu s vláknem odolným proti vysoké teplotě, nebo syntetické vlasy různých módních barev. Vlasy můžete mít prodloužené během jedné hodiny.

Dostupné délky:

  • 25, 40 cm skladem
  • 50 cm na objednávku do 14 dnů

Vlasy se nabízejí ve 21 přírodních barvách a je možno je dobarvit dle Vašeho vlasu. Tato metoda je velmi šetrná a neničí vlastní vlasy jako napřiklad při vázání vlasů, horkých spojích, kovové nebo keramické spoje pomocí kroužků a zaplétání. Hair Talk je metoda, která nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů. Také neručíme za napodobeniny této metody.

Hair Talk Extensions je metoda, která Vám dovolí vytvořit dokonalý účes za krátký čas. Spoje užívané v této metodě mají lékařské atesty a jsou antialergické, příznivé pro pokožku. Důležitou informací u této metody je možnost přeaplikování spojů ke kořínkům bez poškození a zkrácení vlasů Hair Talk, podle rychlosti odrůstání vlastních vlasů.

Tato technologie skýtá možnosti jednoduše Vaše vlasy melírovat, aniž byste museli svoje vlastní vlasy odbarvovat či jinak chemicky upravovat.

Doporučujeme používat vlasovou kosmetiku HAIR TALK, která je speciálně vyvinuta pro úpravu ustřiženého (mrtvého) vlasu, a tím prodlužuje životnost těchto vlasů. Dodává elastické, hydratační látky, lesk a je šetrná ke spojovacímu materiálu.

Nabídka služeb Hair Talk

Nabízíme prodlužování a zhušťování vlasů Hair Talk, vybrat si můžete ze tří různých délek (25,40,50cm) a z 21 přírodních odstínů, které se dají navzájem kombinovat. Kromě prodlužování a zhušťování vlasů nabízíme také příčesky Hair Talk (Wonder Fill a Smart Part), které Vám navrátí sebevědomí.  Pro výběr nejvhodnější délky a barvy vlasů je nutné navštívit naše VLASOVÉ CENTRUM, kde Vám odborně poradíme a doporučíme to nejvhodnější pro Vás.

 anebo telefonicky na +420 603 194 698