Glycosan Plus Bio-sensil set pro citlivou pokožku

Kód: A903290435
22 hodnocení
Značka: Vivipharma
4 690 Kč
Skladem (> 5 ks)

Šampon a vlasová voda Glycosan Bio-sensil účinně podporují a léčí citlivou vlasovou pokožku, matné a vyčerpané vlasy. Zabraňují intenzivnímu padání vlasů a klidní podrážděnou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio Sensil – set šampon + vlasová voda na citlivou kůži a slabé vlasy

Šampon v kombinaci s vlasovou vodou je určen pro citlivou vlasovou pokožku. A pro všechny typy vlasů. Pomáhá regenerovat a povzbuzovat „vyčerpané a stresované“ vlasy, chrání, hydratuje a dodává jim lesk. Šampon a vlasová voda vyrovnávají pH vlasové pokožky, zklidňují podrážděnou kůži, působí proti svědění a zarudnutí pokožky. Oba přípravky jsou vyrobeny z výtažků z léčivých rostlin a jsou neagresivní.

Šampon a vlasová voda Glycosan Bio Sensil společně pomáhají a léčí citlivou pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě a celkově hojí vlasovou pokožku nejen na povrchu, ale i do hloubky. V případě silně podrážděné pokožky či podobných problémů, doporučujeme intenzivní léčbu pomocí šamponu a vlasové vody. Složení šamponu a vlasové vody je neagresivní a klinicky testováno. Oba přípravky jsou vhodné i pro časté použití. 

Intenzivní léčba

Intenzivní léčba vlasové pokožky trvá minimálně 3 měsíce, kdy potřebujete 12 lahviček vlasové vody (1 lahvička = 1 použití) a 150ml šampon. Aplikujte 3x týdně. Toto platí pro dlouhé a husté vlasy. Máte-li vlasy řidčí a kratší, můžete používat menší množství šamponu i vlasové vody. Klinické testy prokazují výrazné zlepšení už po 90 dnech! 

Vlastnosti setu Glycosan BioSensil

  • zvyšuje obsah vody ve vlasech
  • zvyšuje elasticitu vlasového vlákna
  • zklidňuje pokožku
  • působí protizánětlivě
  • léčí a hojí vlasovou pokožku nejen na povrchu, ale i do hloubky 

Návod k použití

Na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte a smyjte. Vlasy vytřete ručníkem a do vlasové pokožky aplikujte vlasovou vodu. Nesmývejte!

Úplné vstřebání do pokožky s částečným rozetřením do vlasů.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop vlasové kosmetiky
Objem: set 150 ml + 12 x 7 ml
Typ vlasů: lámavé a poškozené
Určení: unisex
Typ produktu: kúra
Řada: Glycosan Plus