Vivipharma Glycovit Derma H tříměsíční kúra 3x 64 tablet

Sleva

Potravinový doplněk GLYCOVIT Derma H. Dodává tělu potřebné vitamíny a minerály, podporuje zdravý růst vlasů a vyživuje pokožku.

Typ vlasů:poškozené
Typ produktu:doplněk stravy
Počet tablet:64 ks
Kód produktu:A907113803
Vaše cena:1 593 Kč
Původní cena:1 911 Kč
Sleva:318 Kč
ks

GLYCOVIT Derma H – potravinový doplněk

Tříměsíční kúra potravinového doplňku. Deficit aminokyselin, vitamínů a prvků, které mají za následek zhoršení kvality vlasů a zvýšené padání, je důležité doplňovat minimálně 3 měsíce. Proto Vám nabízíme zvýhodněnou cenu na 3 balení.

Tento doplněk ve formě tablet je vyvinut na podporu zdravého růstu vlasů a výživu vlasové pokožky. Dodává tělu i vlasům výživu a energii. Funguje také proti padání vlasů a celkově podporuje vlasy, vlasovou pokožku, nehty i kůži. GLYCOVIT Derma H je ideální kombinací vitamínů, stopových prvků a aminokyselin.

Potravinové doplňky GLYCOVIT podporují v první řadě zdraví a krásu vlasů. GLYCOVIT  dodává vlasům a vlasové pokožce vitalitu a energii. Tento trichologický potravinový doplněk má výrazné antioxidační a výživové účinky. Díky antioxidačnímu působení proti volným radikálům zároveň zlepšuje kvalitu kůže a nehtů. 

GLYCOVIT Derma H – proti vypadávání vlasů

Proti ztrátě vlasů způsobenou nedostatkem živin (nevhodná nebo přísná dieta), oslabený organismus, farmakologická léčba, stres, hormonální nevyváženost, androgenní alopecie či střídání ročních období vždy působí na oslabení keratinové struktury vlasů (stvol, kořen, cibulka).

Komu je GLYCOVIT Derma H určen

Potravinový doplněk je pro všechny (děti až od 3 let). Pomáhá nejen vlasům, ale celkově tělu dodává potřebné vitamíny a minerály. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Nejčastější použití: 

  • proti vypadávání a nadměrnému padání vlasů
  • problémy s lámavými nehty
  • problémy s pocením
  • pro slabé vlasy s roztřepenými konečky
  • proti vráskám
  • pro sportovce a aktivní lidi aj. 

Složení

Selen, zinek, vitamíny C a E chrání buňky před oxidačním stresem způsobeným volnými radikály. Vitamín C napomáhá obranyschopnosti organismu.

Železo, spojené s dopravou kyslíku a koenzymatickou funkcí je nezbytné pro energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamín C usnadňuje střevu vstřebávání železa.

L-cystin (aminokyselina podílející se na tvorbě nehtů a vlasů) spolu s L-methioninem (esenciální aminokyselinou podporující syntézu cysteinu) vytváří elastické konstrukční prvky nehtů a vlasů.

Vitamín A reguluje syntézu keratinu. Navíc posiluje buněčné membrány, a tak napomáhá udržovat pružnost kůže a brání jejímu vysušování.

Návod k použití

Doporučená dávka 2-3 kapsle denně nejlépe mimo jídlo po dobu 3 měsíců. Cyklus opakovat 2x ročně. Není určeno dětem do 3 let.