Vivipharma Glycovit Dermaforte tříměsíční kúra, 3x 30 tablet

Sleva

Potravinový doplněk GLYCOVIT Dermaforte pro obnovení síly, lesku a vitality vlasů. Dodává tělu vitamíny a minerály  a vyživuje pokožku.

Určení:unisex
Typ produktu:doplněk stravy
Počet tablet:30 ks
Kód produktu:A907113815
Vaše cena:1 593 Kč
Původní cena:1 911 Kč
Sleva:318 Kč
ks

GLYCOVIT Dermaforte – potravinový doplněk

Tříměsíční kúra potravinového doplňku. Deficit aminokyselin, vitamínů a prvků, které mají za následek zhoršení kvality vlasů a zvýšené padání, je důležité doplňovat minimálně 3 měsíce. Proto Vám nabízíme zvýhodněnou cenu na 3 balení. 

Tento doplněk ve formě tablet je vyvinut na podporu zdravého růstu vlasů a výživu vlasové pokožky. Dodává vlasům výživu a energii. Funguje také proti vypadávání vlasů a celkově podporuje vlasy, vlasovou pokožku, nehty i kůži obecně. GLYCOVIT Dermaforte je ideální kombinací vitamínů, stopových prvků a aminokyselin. 

Potravinové doplňky GLYCOVIT podporují v první řadě zdraví a krásu vlasů. GLYCOVIT dodává vlasům a vlasové pokožce vitalitu a energii.  GLYCOVIT Dermaforte je trichologický potravinový doplněk pro vlas, který má tendenci ztrácet barvu a leskDíky antioxidačnímu působení proti volným radikálům zároveň zlepšuje kvalitu kůže a nehtů. 

GLYCOVIT – opětovný fyziologický růst, prodlužování a posílení slabých vlasů

Derma Forte je vhodný zejména pro opětovný fyziologický růst, sílu, vitalitu a lesk vlasů. Slabý růst vlasů a řídnutí, tenký a matný vlas, který má tendenci ztrácet barvu a lesk, křehké vlasy, které se snadno třepí vlivem nedostatku strukturálních aminokyselin, stopových prvků a vitamínů. Pro obnovení síly, lesku, vitality a nového objemu, je nutné podpořit vstřebávání a začlenění těchto nutričních prvků do vlasové struktury.

Díky správné kombinaci minerálů, vitamínů a aminokyselin má blahodárný vliv na slabé a lámavé vlasy a na opálení kůže. Obsahuje velmi účinné bioflavonoidy pocházející z Vitis Vinifera a Serenoa Repens. Zároveň podporuje růst nových vlasů a zhoustnutí vlasového porostu. 

Komu je GLYCOVIT Dermaforte určen

Potravinový doplněk je pro všechny (děti až od 3 let). Pomáhá nejen vlasům, ale celkově tělu dodává potřebné vitamíny a minerály. Nejčastější použití: 

  • posílení fyziologického růstu, síly, vitality a lesku vlasů
  • při problémech s lámavými nehty
  • při problémech s pocením
  • pro slabé vlasy s roztřepenými konečky
  • proti vráskám
  • pro sportovce a vysoce aktivní lidi 

Složení

Měď katalyzuje přeměnu tyrosinu na dihydroxyfenylalaninu (DOPA) během procesu tvorby melaninu, podporuje přírodní pigmentaci vlasu.

Proso, obilovina bohatá na aminokyseliny, minerální látky, fosfor, hořčík, železo, vitamíny skupiny B a oxid křemičitý, zabraňuje podélnému štěpení alfa-keratinu, dává vlasům sílu, pružnost, vitalitu a lesk.

Tyto bioflavonoidy a vitamíny obsažené v extraktu z hroznových jader napomáhají v boji proti oxidaci buněk způsobenou volnými radikály způsobující degeneraci vlasových folikulů.

Zinek (aktivátor, který napomáhá vstřebávání cysteinu do vlasové kůry – kortexu) a biotin spolu s aminokyselinami, cysteinem a methioninem přispívá k prevenci ztrátě průměru vlasu a řídnutí vlasů.

Návod k použití

Doporučená dávka 1 tableta před jídlem po dobu 3 měsíců. Cyklus opakovat 2x ročně. Není určeno dětem do 3 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.