Vivipharma Mineralizzante, vlasová voda na narušené vlasy 10 x 10 ml

Vlasová voda na narušené vlasy. Ideální pro roztřepené, matné, zesláblé, barevné či melírované vlasy.

Objem:10 x 10 ml
Typ vlasů:poškozené
Typ produktu:voda
Řada:Mineralizante
Dostupnost: skladem > 5 ks
Vaše cena:1 421 Kč
ks

Mineralizzante vlasová voda na narušené vlasy

Tato vlasová voda je určena pro narušené vlasy. Tedy pro roztřepené, matné, zesláblé, barevné či melírované vlasy. Používá se v kombinaci se speciálním šamponem Mineralizzante. Vlasová voda posiluje vlasovou strukturu, zvětšuje objem vlasů, podporuje a zlepšuje přirozenou barvu vlasů a zklidňuje a uzdravuje vlasovou pokožku.

Vlasová voda Mineralizzante je v kombinaci se speciálním šamponem vysoce účinná na ozdravení narušených vlasů. Pomocí výtažků z léčivých rostlin a minerálů tato vlasová voda léčí a podporuje roztřepené, matné, zesláblé i nepigmentované vlasy. Navíc dodává vlasům objem a doporučuje se i na barevné a melírované vlasy. Podporuje přirozenou barvu vlasů a pozitivně působí na vlasovou pokožku. 

Jak vlasová voda funguje

Vlasová voda Mineralizzante je směs extraktů z léčivých rostlin a minerálů. Tento bohatý obsah přírodních složek působí blahodárně na vlasy a vlasovou pokožku. Optimální složení vlasové vody bylo vyvinuto na základě nové technologie Vivipharma. Tím vzniká pozitivní účinek na všechny složky vlasové struktury: 

  • Vlasová struktura. Hlavní složkou je výtažek z Aloe, který obsahuje aminokyseliny a léčivé minerály; posiluje vlasy a jejich strukturu, zvětšuje objem vlasů.
  • Barva vlasů. Na přírodní pigment vlasů působí výtažek ze vzácného kamene malachit, který je bohatý na měď, která ovlivňuje produkci melaninu. Ten přímo ovlivňuje barvu vlasů, prodlužuje její trvanlivost a zlepšuje jas vlasů.
  • Vlasová pokožka. Aloe taky příznivě působí na vlasovou pokožku. V jejím výtažku jsou obsaženy výživné polysacharidy, vitamíny, antioxidanty a další posilující látky.

Celkově jsou po pravidelném používání šamponu a vlasové vody Mineralizzante vlasy silnější, objemnější a jasnější. 

Návod k použití

Na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte a smyjte. Je-li potřeba, aplikaci opakujte. Vlasy vytřete ručníkem a do vlasové pokožky a vlasů aplikujte vlasovou vodu Mineralizzante (1/2 ampule). Jemně promasírujte. Nesmývejte! Vlasy vysušte nebo nechte volně uschnout. Tento postup opakujte 2-3x týdně.