Vivipharma Glycosan plus bio derm, kolagenový šampon 200 ml

Kolagenový šampon odstraňuje maz a lupy, zklidňuje podrážděnou pokožku. Je to velmi účinný přírodní kosmeticko-lékařský produkt. 

Objem:200 ml
Určení:unisex
Typ produktu:šampon
Řada:Glycosan Plus Bio
Kód produktu:A904994050
Vaše cena:1 045 Kč
ks

Shampooil – kolagenový šampon na podrážděnou pokožku

Speciální šampon, který je základem přírodní kosmeticko-lékařské kúry pro dermatitidu a lupénku. Tento šampon je kosmetický a zároveň lékařský přípravek. Jemně odstraňuje maz a lupy. Je vhodný ke každodennímu použití i pro děti. Shampooil doporučujeme používat v kombinaci s kolagenovým olejem a speciálním sérem Derma Siero. Při používání přípravků z řady Bio Derm jsou již po 4 týdnech viditelné účinky. Klinicky testováno!

Kolagenový šampon Shampooil je základem přírodní kosmeticko-lékařské kúry pro dermatitidu a lupénku. Tato kúra Bio Derm obsahuje také kolagenový olej a speciální sérum Derma Siero. Společně jsou tyto přípravky velmi účinné. Kúra Bio Derm je vhodná pro lidi s pokožkou náchylnou k podráždění, pro všechny s kožními problémy, s lupy či mastnými vlasy. Účinné látky jsou neagresivní a vyrobeny z výtažků léčivých rostlin, kúra je tedy vhodná i pro děti. 

Vlastnosti a funkce kúry Bio Derm

  • mimořádný zklidňující účinek – zklidňuje vlasovou pokožku
  • proti lupům a svědění pokožky – užitečná proti lupům či při svědění nejen vlasové pokožky
  • proti dermatitidě a lupéncepřírodní kosmeticko-lékařská kúra pro dermatitidu a lupénku
  • proti padání vlasů – zlepšuje kvalitu vlasové pokožky a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů
  • vyživuje a hydratuje pokožku – vyrovnává pH pokožky
  • proti mastným vlasům – jemně odstraňuje maz a koriguje jeho tvorbu 

Shampooil – kolagenový šampon na podrážděnou pokožku

Shampooil je kolagenový šampon, který může být používán v každém věku. Ideální je i pro děti a lidi, kteří mají jemnější a citlivější pokožku. Můžete jej používat každý den. Nejen jako klasický šampon, ale také jako sprchový gel na celé tělo. Šampon jemně odstraňuje maz a lupy, zklidňuje a léčí vlasovou pokožku a kůži na celém těle. Vytváří měkkou a kompaktní pěnu. Je účinný na psoriázu,seboroickou dermatitidu i hyperkeratotické kožní choroby. 

Klinický test prokázal účinnost Shampooilu po 4 týdnech nepřetržitého použití v kombinaci s dalšími přípravky řady Bio Derm.

Návod k použití

Aplikujte šampon na pokožku hlavy a vlasy, jemně promasírujte, nechte 5 minut působit a smyjte. V případě potřeby opakujte. Šampon je vhodný i pro časté mytí. Díky jeho složení vytváří šampon velmi lehkou pěnu, která nenarušuje ochrannou vrstru vlasů. Šampon může být použit na celé tělo, stačí nanést pár kapek na vlhkou houbu.