Vivipharma Glycosan plus bio sensil, šampon pro vyčerpané vlasy 200 ml

Šampon Glycosan Bio-sensil. Účinně podporuje a léčí citlivou vlasovou pokožku, matné a vyčerpané vlasy.

Objem:200 ml
Typ vlasů:slabé
Určení:unisex
Typ produktu:šampon
Řada:Glycosan Plus Bio
Kód produktu:A903290447
Vaše cena:1 045 Kč
ks

Bio Sensil – šampon na citlivou kůži

Šampon Glycosan Bio-sensil je určen pro citlivou vlasovou pokožku. Vhodný pro všechny typy vlasů. Pomáhá regenerovat a povzbuzovat „vyčerpané a stresované“ vlasy, chrání, hydratuje a dodává jim lesk. Šampon vyrovnává pH vlasové pokožky, zklidňuje podrážděnou kůži, působí proti svědění a zarudnutí pokožky. Doporučujeme používat v kombinaci se speciální vlasovou vodou.

Šampon Glycosan Bio-sensil pomáhá léčit citlivou pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě a celkově hojí vlasovou pokožku nejen na povrchu, ale i do hloubky. V případě silně podrážděné pokožky či podobných problémů, doporučujeme intenzivní léčbu pomocí šamponu a vlasové vody. Složení šamponu i vlasové vody je neagresivní a klinicky testováno. Oba přípravky jsou vhodné pro časté použití. 

Intenzivní léčba vlasové pokožky trvá minimálně 3 měsíce (nepřerušovaně). Aplikujte minimálně 3x týdně. Klinické testy prokazují výrazné zlepšení už po 90 dnech! 

Vlastnosti šamponu Glycosan BioSensil

  • zvyšuje obsah vody ve vlasech
  • zvyšuje elasticitu vlasového vlákna
  • zklidňuje pokožku
  • působí protizánětlivě
  • léčí a hojí vlasovou pokožku nejen na povrchu, ale i do hloubky 

Návod k použití

Na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte, nechte 5 minut působit a smyjte. Vlasy vytřete ručníkem a do vlasové pokožky aplikujte vlasovou vodu. Nesmývejte!