Vivipharma Clinical derm tříměsíční kúra pro obnovu narušených vlasů

Sleva

Pečující přípravky na vlasy z řady Clinical Derm nyní v intenzivní tříměsíční kúře, která navrátí narušeným a poškozeným vlasům jejich zdraví a krásu. Vhodné pro tmavé i blond vlasy.

Typ vlasů:poškozené
Určení:unisex
Typ produktu:kúra
Řada:Clinical Derm
Vaše cena:2 679 Kč
Původní cena:3 101 Kč
Sleva:422 Kč
ks

Popis kúry:

Tato kúra je vhodná pro zesláblé, roztřepené, narušené či jinak poškozené vlasy. Perfektně se hodí pro vlasy zničené barvením, melírováním, či jiným chemickým procesem. Šampon z řady Clinical Derm Protettivo posiluje vlasovou strukturu a šetrně umyje vlasy i vlasovou pokožku. Obsahuje výtažky z rostliny Amla, která má silné regenerační vlastnosti. Hydratuje vlas do hloubky, vyživí a zároveň dlouhodobě zafixuje a zintenzivní barvu. Šampon odstraní z pokožky i vlasů zbylé stylingové přípravky a nechá vyniknout barvu a lesk vlasů. Druhým přípravkem je rekonstrukční keratinová maska Protettivo, určená na vlasy poškozené a barvené a zároveň slouží jako ochranný přípravek před nepříznivými vlivy. Díky obsahu keratinu má maska velkou výživovou hodnotu. Jako poslední prvek tříměsíční kúry je vlasový krém Instant, ten se používá jako kondicionér, maska či jako ochranný filtr proti slunečnímu záření. Instant vlasy vyživuje, regeneruje a podporuje jejich přirozenou elasticitu.

Návod k použití:

  • 1. krokšampon Prottetivo– na vlhké vlasy a vlasovou pokožku aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte a smyjte. Šampon vyčistí vlasy i pokožku a připraví ideální prostředí pro účinnější vstřebání všech složek obsažených ve vlasové vodě (krok č. 3).
  • 2. krok - vlasový krém Instant - pro výživu, lesk, ochranu a jednoduché rozčesání použijte po umytí vlasů jako kondicionér (naneste na vlhké vlasy, rozčešte a vlažnou vodou smyjte).
  • 3. krok - vlasová voda Mineralizzante - do ručníkem vysušené vlasové pokožky aplikujte ½ ampule vlasové vody a důkladně vmasírujte. Nesmývejte! Tento postup opakujte 3x týdně.
  • 4. krokrekonstrukční maska Protettivo– do celé délky ručníkem vysušených vlasů vetřete polovinu tubičky. Nesmývejte! Vlasy dosušte obvyklým způsobem. Tento postup opakujte 2x týdně.

 

Složení produktů:

Hlavní komponenty, které jsou obsaženy v jednotlivých přípravcích.

  • Protettivo šampon –výtažky z rostliny amla (hydratuje vlas do hloubky, vyživí a zároveň dlouhodobě zafixuje a zintenzivní barvu)
  • Mineralizzante vlasová voda – minerální výtažky z kamene malachit (výživa a posílení vlasů od kořínků), výtažky z aloe vera (posílení struktury vlasů, zklidnění pokožky hlavy)
  • Instant vlasový krém – D-fruktóza, D-glukóza, seróza, močovina, dextrin, L-alanin, L-glutamová kyselina, L-asparagová kyselina aj.
  • Protettivo regenerační maska – keratin (hydratace, zjemnění a vyhlazení vlasů), meduňka, chmel, řebříček (zklidňující, antiseptické účinky, posílení vlasů)

Ceny jednotlivých přípravků:

Název produktuCena
Protettivo šampon (200 ml)682,-Kč
Mineralizzante vlasová voda (10x10 ml)1420,-Kč
Instant vlasový krém (100 ml)423,-Kč 1,-Kč
Protettivo keratinová maska (6x15 ml)576,-Kč