Čistící a hydratační kúra

Sleva

Hydratovaná a čistá vlasová pokožka je základ. Proto pečujte o kůži. Masáže vlasové pokožky olejem jsou nejen relaxační, ale i detoxikační a vyživující. Následný peeling kůže s koloidním zlatem zbaví pokožku nečistot, mazu i odumřelých kožních buněk. Pokožka je čistá a okysličená. Pro běžné mytí je důležitá důkladný a šetrný šampon, který nenaruší lipidová bariéru a pokožku zklidní.

Určení:unisex
Typ produktu:kúra
Vaše cena:2 234 Kč
Původní cena:2 482 Kč
Sleva:248 Kč
ks

 

Návod na použití:

  • 1. krok – 5 %kolagenový olej– do suché pokožky naneste několik kapek oleje. Před použitím olej protřepejte, aby došlo k propojení obou složek. Nechte působit minimálně jednu hodinu, doporučuji nechat v kůži celou noc.
  • 2.krokdetoxikační peeling Detoxi Au na pokožku hlavy - aplikujte ½ tuby DETOXI do jednotlivých pěšinek mezi vlasy na mírně navlhčenou pokožku, poté mokrými bříšky prstů krouživými pohyby jemně vmasírujte. Nechte na pokožce 5 minut. Pečlivě opláchněte a odstraňte veškeré zbytky. Aplikaci opakujte 2x týdně před mytím vlasů (pokud tricholog nedoporučí jinak).
  • 3. krokKolagenový šampon - protřepejte šampon a na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu. Jemně promasírujte, nechte 5 minut působit a důkladně smyjte. 

 

Složení produktů:

Hlavní komponenty, které jsou obsaženy v jednotlivých přípravcích.

  • 5% kolagenový olej – kolagen, vitaminy a další proteiny.
  • Peeling Detoxi AU – koloidní zlato, jojobové mikročástice, aminokyseliny, antioxidanty, rostlinné oleje Crambe Abyssinica a Limnanthes alba (očista, regenerace, péče o suchou a citlivou pokožku, podpora obnovy kožních buněk, zklidnění pokožky hlavy).
  • Kolagenový šampon – čistý protein kolagen té nejvyšší kvality, elastin, kyselina hyaluronová, vitamíny a další složky (např. urea a alantoin).

 

Ceny jednotlivých produktů:

Název produktuCena
5% kolagenový olej (50 ml)1053,-Kč    948,- Kč
Detoxi AU (5x15 ml) 479,-Kč     431,- Kč    
Kolagenový šampon (200 ml) 950,-Kč     855,-Kč