Posilující a vyživující kúra

Sleva

V létě vlivem potu, zvýšené sekrece mazu a slunečního záření dochází k podráždění vlasové pokožky – šampon kůži zklidní. Instant vlasový krém vyspraví vlas v délce, zacelí a usnadní rozčesávaní. Bezoplachová péče je v létě nutností – nemastný olej doporučujeme používat do mokrých i suchých vlasů každý den.

Vaše cena:2 346 Kč
Původní cena:2 768 Kč
Sleva:422 Kč
ks

Návod na použití:

  • 1. krok – Glycosan Plus Bio-Sensil šampon– protřepejte šampon a na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu. Jemně promasírujte, nechte 5 minut působit a důkladně smyjte.  
  • 2.krok – vlasový krém Instant - pro výživu, lesk, ochranu a jednoduché rozčesání použijte po umytí vlasů jako kondicionér (naneste na vlhké vlasy, rozčešte a vlažnou vodou smyjte). Krém můžete použít i jako masku, pokud necháte působit 15 – 20 minut. V létě doporučujeme používat i jako ochranný sluneční filtr, během dne nanaste malé množství do vlasové délky.
  • 3. krok – Glycosan Plus Lifting oil - Na mokré vlasy: umyjte vlasy šamponem a lehce vysušte přebytečnou vodu. Na špičku prstu naneste pár kapek (2-3 kapky) Lifting oil a vmasírujte do vlasů směrem od kořínků ke konečkům. Nesplachujte. Vlasy rozčešte a pokračujte ve vysoušení. Na suché vlasy: působí jako ochranný film. Dejte na špičku prstu pár kapek Lifting oil a masírujte jednotlivé prameny od kořínků ke konečkům. Neoplachujte! 


Složení produktů:


Hlavní komponenty, které jsou obsaženy v jednotlivých přípravcích.

Ceny jednotlivých produktů

Název produktuCena
Bio-Sensil šampon (200 ml)1 045,- Kč
Instant (100 ml)   423,- Kč      1,- Kč
Lifting Oil (50 ml)1 300,- Kč