Nově používáme profesionální vlasovou kosmetiku Kevin Murphy 

Profesionální vlasová kosmetika Kevin Murphy promění vaše vlasy ve skutečně reprezentativní korunu krásy! Zakladatelem této značky je australský vlasový stylista Kevin Murphy, který se rozhodnul vytvořit takové přípravky, které budou pečovat o vlasy podobně, jako pečuje kosmetika o pleť. Přípravky na vlasy Kevin Murphy obsahují čisté přírodní výtažky, jako jsou éterické oleje, rostlinné extrakty a přírodní antioxidanty. Všechny výrobky jsou navíc bez sulfátů a parabenů. Jedná se tedy o vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku vyrobenou z obnovitelných a udržitelných zdrojů, která je šetrná k vlasům i k přírodě. 

Barvy na vlasy COLOR.ME představují nejnovější generaci barev bez čpavku a PPD (parafenylendiamin - silný alergen). Obsahují med, granátové jablko a bambucké máslo. Díky svému inovativnímu složení jsou maximálně šetrné k vlasů i pokožce hlavy a zároveň  přinášejí barevné výsledky, jež předčí všechna vaše očekávání.

COLOR.ME nabízí následující výhody:

  • Dokonalé překrytí vlasů bez pigmentu a šedin
  • Široký výběr módních odstínů
  • Barvy pro zesvětlení o více odstínů
  • Vyvážení barvy
  • Korekce barvy
  • Pastelové barvy

Stylingové přípravky - spreje, gely, oleje, pěny, mléka. Účinné, vlasy posilují, regenerují a zároveň zbytečně nezatěžují. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky vyhlazují kutikuly a dodávají vlasům jemnost. Produkty pro objem, fixaci, krásné vlny, hladký účes, péče o krepaté vlasy. Kde si vybere opravdu každý.