Glycosan Plus Seborrea set proti mastným vlasům

Kód: B30
67 hodnocení
Značka: Vivipharma
3 190 Kč
Skladem (>5 ks)

Šampon a vlasová voda na problémy s mastnými vlasy. Vysoce účinný šampon a vlasová voda jsou vyrobeny z extraktů léčivých rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glycosan Seborrea – set na mastné vlasy - šampon + vlasová voda

Tento set, který zahrnuje šampon a speciální vlasovou vodu, byl vyvinut proti seboroické dermatitidě a nadměrné tvorbě mazotoků. Tedy proti mastným vlasům. Šampon stejně jako vlasová voda je velmi účinný a neagresivní – je vyrobený z extraktů léčivých rostlin.

Samotný maz je pro vlasy důležitý. Dodává vlasům lesk, sílu, elastičnost i nepropustnost. Je-li ho však příliš, vlasům začíná škodit. Klinický test prokázal účinnost přípravku. Při zahájení aplikace Glycosan Seborrea byla hodnota mazotoku 1.48, po 120 dnech pravidelného používání se snížila na 0,68. 

Oba přípravky obsahují komplex  SEBARYL, což je bio-regulátor mazové sekrece. Skládá se z:

  • Biotin (vitamín H)nezbytný pro metabolismus mazu a pro buněčné množení
  • Niacinamide (vitamín PP) - kožní stimulátor
  • Pantenol (vitamín B5) -  dermotrofické účinky
  • Kafein - stimulant 

Komplex SEBARYL se získává extrakcí a vyčištěním postupem kontrolované autolýzy polypeptidů kvasnic obohacených o vitamín B a synergické složky.

Díky jeho komponentům působí jako inhibitor 5α-reduktázy, která kontroluje mazovou sekreci, reguluje jak vylučování, tak vyměšování mazu.  

Nevyvolává reaktivní seborreu ani efekt “rebound”(po dokončení léčby nedochází k návratu mazotoků). 

Vlasová voda – okamžitý účinek

Doporučujeme používat vlasovou vodu pravidelně. Vlasová voda Glycosan Seborrea reguluje vznik mazotoků. Pomáhá tak k tvorbě ideálního prostředí pro zdravé vlasy a vlasovou pokožku. Mezi hlavní vlastnosti vlasové vody patří: 

  • normalizuje pH vlasové pokožky
  • vstřebává nadměrný mazotok
  • zabraňuje zvýšené produkci mazu
  • zbaví vás nepříjemného odéru vlasů a pokožky
  • osvěžuje vlasy 

Návod k použití

Šampon se používá 2x týdně. Na vlhkou pokožku hlavy aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte, nechte 5 minut působit a smyjte. V případě potřeby mýt si vlasy častěji doporučujeme v ostatní dny používat neutrální šampon Derma-oil nebo kolagenový šampon Bio-collagen z řady Clinical derm. Vlasová voda se v tomto případě aplikuje po každém mytí do načesaných pěšinek, ale v polovičním množství. 1 aplikace = 3,5 ml a nevymývá se.

Vlasová voda se první dva týdny aplikuje jedna ampule 2x týdně. Poté se pokračuje pouze 1 ampulí týdně až do znormalizování vyměšování mazu z mazových žláz. 

Pro lepší účinnost je vhodné současné užívání potravinových doplňků Glycovit Derma SP3.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop vlasové kosmetiky
Hmotnost: 1 kg
Objem: set 150 ml + 6 x 7 ml
Typ vlasů: mastné
Určení: unisex
Typ produktu: kúra
Řada: Glycosan Plus