Posilující a vyživující kúra

Kód: KURA010
17 hodnocení
2 885 Kč –10 %
Posilující a vyživující kúra
2 885 Kč –10 % 2 596 Kč
Skladem (> 5 ks)

V létě vlivem potu, zvýšené sekrece mazu a kvůli slunečnímu záření dochází k podráždění vlasové pokožky – šampon kůži zklidní. Instant vlasový krém vyspraví vlas v délce, zacelí a usnadní rozčesávání. Bezoplachová péče je v létě nutností – nemastný olej doporučujeme používat do mokrých i suchých vlasů každý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na použití:

  • 1. krok – Glycosan Plus Bio-Sensil šampon – protřepejte šampon a na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu. Jemně promasírujte, nechte 5 minut působit a důkladně smyjte.  
  • 2. krok – vlasový krém Instant - pro výživu, lesk, ochranu a jednoduché rozčesání použijte po umytí vlasů jako kondicionér (naneste na vlhké vlasy, rozčešte a vlažnou vodou smyjte). Krém můžete použít i jako masku, pokud necháte působit 15–20 minut. V létě doporučujeme používat i jako ochranný sluneční filtr, během dne nanaste malé množství do vlasové délky.
  • 3. krok – Glycosan Plus Lifting oil - Na mokré vlasy: umyjte vlasy šamponem a lehce vysušte přebytečnou vodu. Na špičku prstu naneste pár kapek (2-3 kapky) Lifting oil a vmasírujte do vlasů směrem od kořínků ke konečkům. Nesplachujte. Vlasy rozčešte a pokračujte ve vysoušení. Na suché vlasy: působí jako ochranný film. Dejte na špičku prstu pár kapek Lifting oil a masírujte jednotlivé prameny od kořínků ke konečkům. Neoplachujte! 


Složení produktů:
Hlavní komponenty, které jsou obsaženy v jednotlivých přípravcích.

Ceny jednotlivých produktů

Název produktu

Cena

Bio-Sensil šampon (200 ml)

1 090 Kč      981 Kč

Instant (100 ml)

445 Kč         400 Kč

Lifting Oil (50 ml)

1 350-Kč    1 215 Kč