Den vody aneb Každá kapka se počítá

Voda na vlasy určitě patří. Potřebují ji k životu a správnému růstu stejně jako veškeré organismy na naší planetě. V našich přípravcích najdete magnetizovanou, která je vlivem působení magnetů se stejnou silou i vlastnostmi, jaké má magnetické pole Země, rozštěpená na menší shluky molekul. Proč a k čemu je to dobré?

Datum 22. března tradičně patří vodě. Na tento den totiž připadá Světový den vody, který připomíná její význam pro naši planetu a veškerý život na ní. Voda je nezbytnou součástí našeho každodenního života a nelze si bez ní představit ani péči o vlasy. My v Clinical Hair&Health se snažíme tuto péči povýšit ještě o stupínek výš, a proto pro český i slovenský trh nabízíme exkluzivní trichologické přípravky a vlasovou kosmetiku od italské společnosti Vivipharma, které obsahují speciálně upravenou magnetizovanou vodu.

Magnetizovaná voda

  • má velmi malé molekuly
  • proto na sebe lépe váže účinné látky
  • snadněji je dopraví hluboko do pokožky, kde lépe a rychleji účinkují

Magnetizovaná voda je vlivem působení magnetů se stejnou silou i vlastnostmi, jaké má magnetické pole Země, rozštěpená na menší shluky molekul. Díky tomu zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost dalších aktivních látek v přípravcích. Umožňuje tak jejich snazší průnik do vlasové pokožky, kde účinkují rychleji a efektivněji řeší daný problém.

Společnost Vivipharma nechala použití magnetizované vody pro trichologické přípravky patentovat a při výrobě jí kompletně nahradila původní osmotickou vodu.