O nás

Společnost Clinical s.r.o. sídlící v Praze 8 Kobylisích nabízí komplexní služby z oblasti trichologie a nejmodernější metodu transplantace vlasů.

Majitelkou společnosti Clinical s.r.o. je Lenka Kašpaříková, jejíž životopis už při převzetí původní firmy Alemau s.r.o. v roce 2011 obsahoval pětiletou praxi s prodlužováním vlasů. Poté se stala školitelkou pro speciální techniku prodlužování vlasů pomocí pásků a produktů firmy hairtalk extensions. Svojí povahou řešit problémy komplexně přispěla k rozvoji společnosti a rozšířila její nabídku o trichologické vyšetření i prodej trichologických a prověřených kosmetických přípravků na vlasy. Clinical je v současné době výhradním dovozcem a distributorem exkluzivních trichologických přípravků a vlasové kosmetiky italské společnosti Vivipharma pro Českou republiku a Slovensko.

Pražská trichologická poradna s názvem Clinical Hair&Health Vlasové centrum a klinika zdraví poskytuje kompletní péči o vaše vlasy, a to vyšetřením trichologickou mikrokamerou, doporučením vhodných přípravků a následnými konzultacemi. V klidném a harmonickém prostředí se o vás postará speciálně proškolený personál. Najdete zde také kadeřnické služby spolu s prodlužováním vlasů a poradenstvím v oblasti příčesů a tupé.

V roce 2017 společnost Clinical s.r.o. vytvořila nové zázemí pro své rozrůstající se klientské portfolio – Clinical Hair&Health Trichologickou poradnu v Brně. Do služeb, které zde můžete využít, patří kromě trichologického vyšetření také vyšetření z živé kapky krve v temném poli mikroskopu, čili Darkfield diagnostika. V roce 2020 Clinical vytvořil Trichologickou pobočku také v Plzni, o rok později též v Pardubicích a v roce 2022 v Ostravě. Všechny poradny zatím nabízí komplexní trichologické poradenství včetně prodeje dermo-kosmetických přípravků značky Vivipharma. Služby poraden pro vás budeme postupně rozšiřovat.

V roce 2018 Clinical do nabídky služeb zařadil robotickou transplantaci vlasů pomocí systému ARTAS. Jde o nejmodernější a nejkvalitnější způsob transplantace na světovém trhu. Pro klienty, kteří mají zájem o transplantaci vlasů menšího rozsahu, nabízíme nejnovější ruční metodu pomocí systému NeoGraft 2.0. Konzultace k transplantaci provádíme v Praze, Plzni, Brně, Pardubicích i Ostravě, zákrok probíhá na klinice v Praze. Více najdete na www.robotickatransplantace.cz

Nejnovější službu v oblasti péče o vlasy představuje Regenera activa, miniinvazivní zákrok s trvalejšími účinky než vlasová mezoterapie. Více se dočtete na Regenera activa nebo můžete navštívit některou z našich poboček.

V dnešní době má Clinical s.r.o. pět poboček, a to v Praze, v Brně, v Plzni, v Pardubicích a v Ostravě. Do budoucna bychom rádi rozšířili své služby tak, aby odpovídaly množství přibývajících klientů a poptávce po zdravých a krásných vlasech. Chceme obohatit nabídku o další metody péče o vlasy a zároveň rozšířit také péči o zdraví člověka jako celek. Naším dlouhodobým cílem je otevírat nové pobočky a provozovat trichologické poradny ve více městech.

Chceme pozvednout péči o vlasy a zdraví o stupínek výš.