! AKCE PRO ZÁKAZNÍKY ! Konzultace před robotickou transplantací nyní jen za polovinu! Využijte 50% slevu na konzultaci před robotickou transplantací vlasů. V průběhu 60 minut provedeme kompletní diagnostiku stavu vlasů a vlasové pokožky a seznámíme vás se všemi potřebnými informacemi.

Transplantace vlasů

Společnost Clinical s.r.o. nabízí nejmodernější transplantaci pomocí robotických systémů. Plně robotická transplantace vlasů systémem ARTAS je určena pro zákroky většího rozsahu, jelikož zkracuje dobu transplantace na minimum. Systém NeoGraft 2.0 pak přináší jedinečnou příležitost i pro ženy s řídnoucími vlasy. Vypořádejte se s ustupující linií vlasů či dědičným plešatěním jednou pro vždy. Povzbuďte své ego a získejte zpět svou bujnou kštici i sebevědomí.

 

Web o robotické transplantaci

 

Systém ARTAS, vyvinutý předními lékaři a výzkumníky v oblasti transplantace vlasů, je první a jediný robotický transplantační systém vlasů na světě. Vznikl na základně americké společnosti, která má letité zkušenosti s transplantací v jiných lékařských a estetických odvětvích, např. ve vývoji laparoskopických přístrojů.

123

ARTAS využívá nejmodernější robotickou technologii, která prokazatelně pomáhá lékařům s nesnadnými, přesnými a opakujícími se pohyby, které zákrok takovéto povahy vyžaduje. Robot odvede za lékaře část práce, která by pro něj představovala časově i fyzicky náročný proces. Díky tomu je snížená chybovost i časová náročnost na minimum. Jde tedy o spolupráci precizního robota s lékařem, odborníkem na lidské tělo.

Výhody metody ARTAS

Systém ARTAS s sebou nese oproti starším metodám transplantace několik výhod:

  • před zákrokem probíhá podrobná konzultace výsledku
  • po zákroku nezůstávají žádné viditelné jizvy
  • metoda je bezbolestná
  • zákrok trvá kratší dobu
  • výsledky vypadají zcela přirozeně a jsou trvalé
  • starší metody při procesu ztrácí nenávratně až 30 % vlasových folikulů, ARTAS maximálně 3 %

Jak transplantace probíhá

Při prvním sezení budete podrobně seznámeni s metodickými postupy,  dostanete informační materiály a budou Vám zodpovězeny veškeré dotazy. Také budete moci ve spolupráci s lékařem a za pomoci široké databáze navrhnout model zobrazující, jak bude finální výsledek transplantace vypadat.

Další fáze je již spojena se zákrokem, přičemž systém ARTAS High-Definition Stereoscopic Vision určí, které vlasové folikuly jsou vhodné k transplantaci, a to díky rozsáhlému matematickému algoritmu. Vybere tak zdravé štěpy s více vlasovými folikuly, které systém ARTAS Harvesting šetrně a přesně vyřízne. Tímto postupem je zaručena ochrana zbývajících vlasů. Řezy jsou zcela nepatrné a rovnoměrně rozprostřené, proto není zákrok detekovatelný.

V následující fázi systém ARTAS opět pomocí algoritmů a zároveň podle Vámi odsouhlaseného modelu určí, kam budou vlasy transplantovány. V těchto místech pak vytvoří lůžka pro vlasové folikuly. Výsledek proto vypadá naprosto přirozeně a podle Vašich představ.

Kontroly jsou po zákroku pravidelné – po týdnu a následně třech, šesti a dvanácti měsících, kdy je zjišťována kvalita transplantovaných vlasů. Odborný pracovník také doporučuje a kontroluje používání kosmetické péče a produktů.

DSC_0422DSC_9883

Konzultace

Přijďte k nám na konzultaci a zjistěte, jak může transplantace vlasů změnit váš vzhled. Pobočky máme v Praze, Brně, Plzni, Pardubicích a Ostravě.

Konzultace zahrnuje:

  • Diagnostiku stavu vlasů a vlasové pokožky.
  • Nastavení individuálního transplantačního plánu.
  • Ukázku reálných výsledků transplantace.
  • 60 minut, během kterých se dozvíte všechny potřebné informace.

Cena konzultace: 1 200 Kč nyní za 600 Kč

Objednat se na konzultaci anebo telefonicky na +420 774 177 173