Transplantace vlasů

ARTAS Robotická transplantace vlasů přináší jedinečnou příležitost, jak se vypořádat s ustupující linií vlasů či dědičným plešatěním. Povzbuďte své ego a získejte zpět svou bujnou kštici i sebevědomí.

 

Web o robotické transplantaci

 

Systém ARTAS, vyvinutý předními lékaři a výzkumníky v oblasti transplantace vlasů, je první a jediný robotický transplantační systém vlasů na světě. Vznikl na základně americké společnosti, která má letité zkušenosti s transplantací v jiných lékařských a estetických odvětvích, např. ve vývoji laparoskopických přístrojů.

123

ARTAS využívá nejmodernější robotickou technologii, která prokazatelně pomáhá lékařům s nesnadnými, přesnými a opakujícími se pohyby, které zákrok takovéto povahy vyžaduje. Robot odvede za lékaře část práce, která by pro něj představovala časově i fyzicky náročný proces. Díky tomu je snížená chybovost i časová náročnost na minimum. Jde tedy o spolupráci precizního robota s lékařem, odborníkem na lidské tělo.

Výhody metody ARTAS

Systém ARTAS s sebou nese oproti starším metodám transplantace několik výhod:

  • před zákrokem probíhá 3D modelace výsledku
  • po zákroku nezůstávají žádné viditelné jizvy
  • metoda je bezbolestná
  • zákrok trvá kratší dobu
  • výsledky vypadají zcela přirozeně a jsou trvalé
  • starší metody při procesu ztrácí nenávratně až 30 % vlasových folikulů, ARTAS maximálně 3 %

Jak transplantace probíhá

Při prvním sezení budete podrobně seznámeni s metodickými postupy,  dostanete informační materiály a budou Vám zodpovězeny veškeré dotazy. Také budete moci ve spolupráci s lékařem a za pomoci aplikace ARTAS Hair Studio navrhnout 3D model zobrazující, jak bude finální výsledek transplantace vypadat.

Další fáze je již spojena se zákrokem, přičemž systém ARTAS High-Definition Stereoscopic Vision určí, které vlasové folikuly jsou vhodné k transplantaci, a to díky rozsáhlému matematickému algoritmu. Vybere tak zdravé štěpy s více vlasovými folikuly, které systém ARTAS Harvesting šetrně a přesně vyřízne. Tímto postupem je zaručena ochrana zbývajících vlasů. Řezy jsou zcela nepatrné a rovnoměrně rozprostřené, proto není zákrok detekovatelný.

V následující fázi systém ARTAS opět pomocí algoritmů a zároveň podle Vámi odsouhlaseného modelu určí, kam budou vlasy transplantovány. V těchto místech pak vytvoří lůžka pro vlasové folikuly. Výsledek proto vypadá naprosto přirozeně a podle Vašich představ.

Kontroly jsou po zákroku pravidelné – po třech, šesti a dvanácti měsících, kdy je zjišťována kvalita transplantovaných vlasů. Odborný pracovník také doporučuje a kontroluje používání kosmetické péče a produktů.

DSC_0422DSC_9770DSC_9883

Konzultace

Přijďte k nám na konzultaci a zjistěte, jak může transplantace vlasů změnit váš vzhled.

Konzultace zahrnuje:

  • Diagnostiku stavu vlasů a vlasové pokožky.
  • Zpracování realistického 3D modelu, kde uvidíte, jak by mohl vypadat výsledek.
  • 60 minut, během kterých se dozvíte všechny potřebné informace.

Cena konzultace: 500 Kč

Objednat se na konzultaci anebo telefonicky na +420 774 177 173