Před Po

Before After

Filip, 27 let

Počet štěpů:1500

Filip pochází z Pardubic, kde působí jako barber. Díky své profesi pomáhá klientům, aby dobře vypadali a tím se také dobře cítili. O své cestě k transplantaci vlasů sám říká:

Moji klienti se mě často ptají, jak správně pečovat o husté vlasy. Po nějaké době praxe mě napadlo, že bych husté vlasy mohl mít i já. Nechtěl jsem se smířit s tím, že budou za pár let hodně prořídlé, už proto, že se pohybuji v kadeřnické branži.

Největší obavy jsem měl z toho, zda bude transplantace skutečně úspěšná a zda splní bezezbytku moje očekávání. Všechny tyto otázky jsem probíral přímo s odbornou konzultantkou pro transplantaci vlasů Lenkou Kašpaříkovou a jejími kolegy z Clinical Hair&Health. Ti mě ujistili, že se na ně můžu spolehnout.

O možnosti, že si nechám vlasy transplantovat v zahraničí, jsem také uvažoval, ale odradila mě skutečnost, že transplantace probíhá ručně. A pak také ta vzdálenost. S mluvenou angličtinou mám trochu problémy, o jiném jazyce ani nemluvě. Nedokázal jsem si představit, že bych tak důležitou věc musel řešit daleko od domova a v cizí řeči.

Po druhé kontrole jsem měl ohromnou radost, že se moje očekávání naplnila. Prořídlé vlasy nad čelem a kouty mě dnes už netrápí. Zlepšila se i moje psychická pohoda. Jsem rád, že jsem se pro transplantaci v Clinicalu rozhodl.