Sebevědomí
visí na vlásku

Vyhraj transplantaci vlasů
za 250 000 Kč

Soutěž je ukončena.

Gratulujeme vítězce, paní Lucii Sýkorové.

Podrobné informace o soutěži

Jaro je v plném proudu a dny plné sluníčka v každém z nás probouzí novou energii a chuť po změnách. Pokud vás trápí prořídlé či ustupující vlasy, máme pro vás řešení. Během celého května s námi můžete soutěžit o transplantaci vlasů.

Objevte své nové já díky transplantaci vlasů, která vám pomůže vyřešit problém s vypadáváním vlasů v různých oblastech hlavy – kouty, ustupující čelo, kolečko na temeni či řídnutí vlasů kolem pěšinky a směrem od čela.

Na naší klinice poskytujeme transplantaci vlasů nejmodernějšími metodami. Jako jediní v České republice navíc využíváme robotický systém ARTAS, který byl vyvinut předními lékaři a výzkumníky v oblasti transplantace vlasů. Jde o první a jediný robotický transplantační systém vlasů na světě, jež snižuje chybovost i časovou náročnost zákroku na minimum. Precizní práce robota a našich odborníků zaručuje skvělé a přirozené výsledky.

Zapojte se také do soutěží na našich profilech Clinical Hair – vlasové centrum a clinical_hair_health a vyhrajte voucher v hodnotě 2 500 Kč nebo balíček produktů a k tomu trichologické vyšetření zdarma. Soutěžíme každé pondělí po celý květen.

Soutěž o transplantaci odstartuje 1. 5. a poběží až do 31. 5. 2024.

Podmínky a další podrobnosti naleznete zde.

Níže naleznete pravidla a podmínky pro soutěže probíhající na sociálních sítích Clinical Hair&Health.
Soutěže probíhají od 1. do 31. května 2024.