Analýza prvků z vlasů

Nedostatek minerálů, vitamínů, antioxidantů v lidském těle může způsobit vážné či méně vážné zdravotní problémy. Převážná většina těchto problémů je způsobena nevhodnou stravou a životním stylem. Dnešní potravinářský průmysl nám není schopen poskytnout potraviny, které by nám doplnily potřebné složky, a hlavně ve vyváženém množství. Člověk nemůže určit co a v jaké míře do svého těla doplnit. A tady nám pomůže analýza prvků z vlasů BIOMOL, laboratorní analýza, která nám přesně řekne, kterých minerálů, vitamínů a stopových prvků máme v těl nadbytek nebo nedostatek.

Rozdíl oproti například krevním odběrům je takový, že ve vlasech je množství prvků 50 až 100krát vyšší. Proto je s touto metodou možné hodnotit i prvky, které jsou v krevním séru či jinde těžko hodnotitelné. Komplexní diagnostika, která nám vypoví vše o fungování těla, orgánů či imunitního systému. Vhodná k řešení již stávajících potíží, ale i jako prevence tzv. civilizačních onemocnění.

Při analýze BIOMOL je potřeba odstřihnout 3 cm přírodních vlasů (nebarvené, bez melíru a trvalé), které se zašlou do laboratoře. Po 3 týdnech dostanete zpracované výsledky, kde Vám podrobně vysvětlíme včetně stravovacích doporučení.

Upozornění: Analýzu prvků lze provést u klientů starších tří let.

  • Cena: 3 500 Kč 

Objednat se na analýzu anebo telefonicky na +420 603 194 698

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení