! AKCE PRO ZÁKAZNÍKY ! Konzultace před robotickou transplantací nyní jen za polovinu! Využijte 50% slevu na konzultaci před robotickou transplantací vlasů. V průběhu 60 minut provedeme kompletní diagnostiku stavu vlasů a vlasové pokožky a seznámíme vás se všemi potřebnými informacemi.

Analýza prvků z vlasů

Nedostatek minerálů, vitamínů, antioxidantů v lidském těle může způsobit vážné či méně vážné zdravotní problémy. Převážná většina těchto problémů je způsobena nevhodnou stravou a životním stylem. Dnešní potravinářský průmysl nám není schopen poskytnout potraviny, které by nám doplnily potřebné složky, a hlavně ve vyváženém množství. Člověk nemůže určit co a v jaké míře do svého těla doplnit. A tady nám pomůže analýza prvků z vlasů BIOMOL, laboratorní analýza, která nám přesně řekne, kterých minerálů, vitamínů a stopových prvků máme v těl nadbytek nebo nedostatek.

Rozdíl oproti například krevním odběrům je takový, že ve vlasech je množství prvků 50 až 100krát vyšší. Proto je s touto metodou možné hodnotit i prvky, které jsou v krevním séru či jinde těžko hodnotitelné. Komplexní diagnostika, která nám vypoví vše o fungování těla, orgánů či imunitního systému. Vhodná k řešení již stávajících potíží, ale i jako prevence tzv. civilizačních onemocnění.

Při analýze BIOMOL je potřeba odstřihnout 3 cm přírodních vlasů (nebarvené, bez melíru a trvalé), které se zašlou do laboratoře. Po 3 týdnech dostanete zpracované výsledky, kde Vám podrobně vysvětlíme včetně stravovacích doporučení.

Upozornění: Analýzu prvků lze provést u klientů starších tří let.

  • Cena: 3 500 Kč 

Objednat se na analýzu anebo telefonicky na +420 603 194 698