! AKCE PRO ZÁKAZNÍKY ! Konzultace před robotickou transplantací nyní jen za polovinu! Využijte 50% slevu na konzultaci před robotickou transplantací vlasů. V průběhu 60 minut provedeme kompletní diagnostiku stavu vlasů a vlasové pokožky a seznámíme vás se všemi potřebnými informacemi.

Prodlužování vlasů

V současné době nepřijímáme nové klienty.

hairtalk extensions je metoda prodlužování a zhušťování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Ultra tenké pásky s neviditelným lepením hairtalk zaručují, že bude váš účes módní a in.

Firma hairtalk nepoužívá "natahování" vlastních vlasů klienta. Místo toho přináší inovativní uchycení pomocí lepicích pásků, které skoro neucítíte, a co je nejdůležitější – jsou pouhým okem téměř neviditelné.

hairtalk extensions jsou ručně rozložené vlasy zalité v patentovaném 3 cm širokém pásku. hairtalk používá 100% přírodní vlas nejvyšší REMY kvality z Asie, který je velmi jemný a podobný vlasu evropskému. Vlasové prameny se vyrábí skládáním jednotlivých vlasů do pásku, čímž získávají přirozený vzhled. Tento unikátní systém vyvinula německá firma Arcos, která jej nadále vyvíjí. Veškeré vlasy jsou zpracovávány v Německu a lepicí pásky jsou vyráběny tamtéž. Dále hairtalk nabízí směs přírodního vlasu s vláknem odolným proti vysoké teplotě a syntetické vlasy různých módních barev.

Nejlepší zprávou je, že se pásky mohou po 6 až 8 týdnech stáhnout a znovu připevnit. Metoda je velmi šetrná a neničí vlasy klienta.

Dostupné délky

  • 25 cm
  • 40 cm
  • 55 cm 

Prameny nabízíme v 16 přírodních barvách, 6 červených odstínech, 8 odstínech s odrosty a ve 3 odstínech blond. Nově hairtalk doplnil i odstíny studené blond, šedivé barvy a tóny s ombré efektem. Vlasy je možno dobarvit nebo natónovat dle vlasů klienta. Tato metoda je velmi šetrná a neničí vlastní vlasy jako například při vázání vlasů, horkých spojích, kovových nebo keramických spojích pomocí kroužků a zaplétání.

hairtalk extensions dovoluje vytvořit dokonalý účes za krátký čas. Užívané lepky mají lékařské atesty a jsou antialergické, příznivé pro pokožku. Navíc je možné po zhruba 6–8 týdnech silikonové spoje rozlepit a posunout zpět ke kořínkům bez poškození a zkrácení vlasových pramenů. Doba posunu od nandání vlasů závisí na rychlosti odrůstání vlastních vlasů.

Tato technologie skýtá možnosti jednoduše vlasy melírovat, aniž byste museli svoje vlastní vlasy odbarvovat či jinak chemicky upravovat.

Na prodloužené nebo zhuštěné vlasy doporučujeme používat vlasovou kosmetiku hairtalk, která je speciálně vyvinuta pro úpravu ustřiženého (mrtvého) vlasu, a tím výrazně prodlužuje jeho životnost. Dodává elastické a hydratační látky i lesk a je šetrná ke spojovacímu materiálu.

Nabídka služeb hairtalk extensions

Vybrat si můžete ze tří různých délek (25, 40, 55 cm) a z 33 přírodních odstínů, které lze navzájem kombinovat. Kromě prodlužování a zhušťování vlasů nabízíme také příčesy hairtalk (Wonder Fill, Smart Part, Multitop a Jacky), které navrací sebevědomí. Dále nabízíme hairband či příčes s ofinou Top of the head, ideální řešení pro okamžitý objem vlasů.

Vzorníky a více informací na hairtalkvlasy.cz

Pro výběr nejvhodnější délky a barvy vlasů je nutné navštívit naše vlasové centrum, kde vám odborně poradíme a doporučíme to nejvhodnější. Vlasové centrum neručí za napodobeniny této metody.

Konzultace je zdarma.

Objednat se anebo telefonicky na +420 603 194 698