Prodlužování vlasů

hairtalk extensions je metoda prodlužování a zhušťování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. hairtalk je metoda, při které se nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější – je téměř neviditelné. hairtalk jsou velmi tenké pásky s neviditelným lepením, díky kterým bude váš účes módní a in. Vlasové pásky hairtalk se vyrábí skládáním přírodních vlasů nejvyšší kvality pocházející z Asie a východní Evropy. Veškeré vlasy jsou zpracovávány a vlasové pásky jsou vyráběny v Německu. Pro více odvážné nabízí syntetické vlasy v různých módních barvách. Nejlepší zprávou pro hairtalk extensions je to, že pásky se mohou po 2-4 měsících stáhnout a znovu připevnit. Metoda je velmi šetrná a neničí vaše vlasy.

hairtalk je nová velmi šetrná metoda prodlužování a zhušťování vlasů pomocí jemných lepicích pásků, které jsou pouhým okem téměř neviditelné. Tento unikátní systém vyvinula německá firma Arcos, která nadále tento systém vyvíjí.

hairtalk extensions jsou ručně rozložené vlasy zalité v patentovaném 3 cm širokém pásku. Hairtalk používá 100 % přírodní vlas nejvyšší REMY kvality, který je velmi jemný a podobný vlasu evropskému. Dále nabízíme směs přírodního vlasu s vláknem odolným proti vysoké teplotě, nebo syntetické vlasy různých módních barev. Vlasy můžete mít prodloužené během jedné hodiny.

Dostupné délky

  • 25 cm
  • 40 cm
  • 55 cm 

Vlasy nabízíme v 19 přírodních barvách, 6 červených odstínech a 5 odstínech s odrosty. Vlasy je možno dobarvit nebo natónovat dle vašich vlasů. Tato metoda je velmi šetrná a neničí vlastní vlasy jako například při vázání vlasů, horkých spojích, kovové nebo keramických spojích pomocí kroužků a zaplétání. Vlasové centrum neručí za napodobeniny této metody.

hairtalk extensions je metoda, která vám dovolí vytvořit dokonalý účes za krátký čas. Spoje užívané v této metodě mají lékařské atesty a jsou antialergické, příznivé pro pokožku. Důležitou informací u této metody je možnost předělání silikonových spojů zpět ke kořínkům bez poškození a zkrácení vlasových pásků. Doba posunu od nandání vlasů závisí na rychlosti odrůstání vlastních vlasů. Obvykle to bývá 6–8 týdnů.

Tato technologie skýtá možnosti jednoduše vlasy melírovat, aniž byste museli svoje vlastní vlasy odbarvovat či jinak chemicky upravovat.

Na prodloužené nebo zhuštěné vlasů doporučujeme používat vlasovou kosmetiku hairtalk, která je speciálně vyvinuta pro úpravu ustřiženého (mrtvého) vlasu, a tím výrazně prodlužuje životnost těchto vlasů. Dodává elastické, hydratační látky, lesk a je šetrná ke spojovacímu materiálu.

Nabídka služeb hairtalk extensions

Nabízíme prodlužování a zhušťování vlasů hairtalk, vybrat si můžete ze tří různých délek (25,40,55 cm) a z 21 přírodních odstínů, které lze navzájem kombinovat. Kromě prodlužování a zhušťování vlasů nabízíme také příčesky hairtalk (Wonder Fill a Smart Part), které Vám navrátí sebevědomí. Dále nabízíme hairband, ideální řešení pro okamžitý objem vlasů.

Pro výběr nejvhodnější délky a barvy vlasů je nutné navštívit naše Vlasové centrum, kde vám odborně poradíme a doporučíme to nejvhodnější.

Konzultace je zdarma.

Objednat se anebo telefonicky na +420 603 194 698