O Clinicalu

Společnost Clinical s.r.o. sídlící v Praze 8 Kobylisích nabízí nejen služby z oblasti trichologie, ale i ze široké škály celkové péče o zdraví.

Majitelkou společnosti Clinical s.r.o. je Lenka Kašpaříková, jejíž životopis už při převzetí původní firmy Alemau s.r.o. v roce 2011 obsahoval pětiletou praxi s prodlužováním vlasů. Poté se stala školitelkou pro speciální techniku prodlužování vlasů pomocí pásků a produktů firmy hairtalk extensions. Svojí povahou řešit problémy komplexně přispěla k rozvoji společnosti a rozšířila její nabídku o trichologické vyšetření i prodej trichologických a prověřených kosmetických přípravků na vlasy. Clinical je v současné době výhradním dovozcem a distributorem exkluzivních trichologických přípravků a vlasové kosmetiky italské společnosti Vivipharma pro Českou republiku a Slovensko.

Pražská trichologická poradna s názvem Clinical Hair&Health Vlasové centrum a klinika zdraví poskytuje kompletní péči o vaše vlasy, a to vyšetřením trichologickou mikrokamerou, doporučením vhodných přípravků a následnými konzultacemi. V klidném a harmonickém prostředí se o vás postará speciálně proškolený personál. Do služeb, které zde můžete využít, zařadila Lenka Kašpaříková postupně i vyšetření z živé kapky krve v temném poli mikroskopu, čili Darkfield diagnostiku, a výživové poradenství – včetně Komplexního programu úpravy metabolismu Metabolic balance, dále zde najdete kadeřnické služby spolu s prodlužováním vlasů a poradenstvím v oblasti příčesů a tupé. V prostorách poradny navíc nabízíme fyzioterapeutické a psychoterapeutické poradenství a další služby.

V roce 2017 společnost Clinical s.r.o. vytvořila nové zázemí pro své rozrůstající se klientské portfolio – Clinical Hair&Health Trichologickou poradnu v Brně, v roce 2020 pak i v Plzni. Obě poradny zatím nabízí komplexní trichologické poradenství včetně prodeje přípravků na vlasy a také vyšetření z kapky krve. Služby  poraden v Plzni a Brně pro vás budeme postupně rozšiřovat.

V roce 2018 Clinical do nabídky služeb zařadil robotickou transplantaci pomocí systému ARTAS. Jde o nejmodernější a nejkvalitnější způsob transplantace na světovém trhu. Konzultace provádíme v Praze, Plzni, Brně i v Pardubicích, zákrok probíhá na klinice v Praze. Více najdete na www.robotickatransplantace.cz

V dnešní době má Clinical s.r.o. čtyři pobočky, a to v Praze, v Brně, v Plzni a v Pardubicích. Od května 2022 otevíráme pobočku také v Ostravě. Do budoucna bychom rádi rozšířili své služby tak, aby odpovídaly množství přibývajících klientů a poptávce po zdravých a krásných vlasech. Chceme obohatit nabídku o další metody péče o vlasy a zároveň rozšířit také péči o zdraví člověka jako celek. Naším dlouhodobým cílem je otevírat nové pobočky a provozovat trichologické poradny ve více městech.

Chceme pozvednout péči o vlasy a zdraví o stupínek výš.

Jak jsme se stěhovali do nových prostor

Podívejte se ve dvou minutách, jak jsme pracovali na rekonstrukci nového vlasového centra.

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení