! AKCE PRO ZÁKAZNÍKY ! Konzultace před robotickou transplantací nyní jen za polovinu! Využijte 50% slevu na konzultaci před robotickou transplantací vlasů. V průběhu 60 minut provedeme kompletní diagnostiku stavu vlasů a vlasové pokožky a seznámíme vás se všemi potřebnými informacemi.

Kadeřnické služby

V současné době nepřijímáme nové klienty.

Veškeré kadeřnické služby poskytujeme v rámci trichologické poradny v Praze 8 Kobylisích.

Naše kadeřnice používají výhradně trichologické přípravky společnosti Vivipharma a stylingové produkty a barvy značky KEVIN.MURPHY. Obě tyto firmy zastávají filozofii šetrné a efektivní péče o vlasy.

Vybíráme pro vás to nejlepší

Přípravky používané v kadeřnictví – jak vlasová kosmetika a styling, tak i barvy – jsou hypoalergenní. Kosmetické produkty navíc neobsahují sulfáty ani parabeny a jsou klinicky testované, ne však na zvířatech. Obě značky nabízí produkty vyrobené z přírodních výtažků, které jsou šetrné k pokožce hlavy, nezatěžují vlasy a přitom skvěle fungují.

Dále nabízíme prodlužování vlasů metodou hairtalk pomocí lepicích pásků, které nelámou vlasy. hairtalk je revoluční postup prodlužování vlasů – decentně a s ohledem na váš typ vlasů doplní objem či prodlouží účes během hodiny.

Více o hairtalk se dočtete zde.

V rámci kadeřnických služeb se můžete těšit na mytí, masáž hlavy, foukanou i konečnou úpravu, vše je zahrnuté v ceně.