Glycosan Plus Anti-caduta set proti padání vlasů

Kód: B10
Tip
331 hodnocení
Značka: Vivipharma
ZDARMAZDARMA
Glycosan Plus Anti-caduta set proti padání vlasů
4 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Glycosan Plus Anti-caduta set podporuje růstové faktory, které působí proti padání vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anti-Caduta set – šampon + vlasová voda proti padání vlasů

Proti padání vlasů jsme vyvinuli účinnou kombinaci šamponu a vlasové vody Glycosan Anti-caduta. Stimulují tvorbu důležitých vlasových enzymů, jsou vhodné i jako prevence proti padání vlasů. Faktem je, že při společném použití těchto dvou přípravků se jejich účinek násobí. Dodávají vlasové pokožce růstové faktory, které úspěšně působí proti padání vlasů.

Set Anti-Caduta (šampon + vlasová voda) byl vytvořen speciálně proti padání vlasů. Jeho pravidelné používání podporuje růstové faktory, které působí proti padání vlasů. Ať už vám padají vlasy nebo jej chcete používat jako prevenci proti jejich padání, budete spokojeni s dlouhodobým výsledkem. Účinnost šamponu totiž stojí na úspěšných inovacích při jeho výrobě. A při použití šamponu v kombinaci s vlasovou vodou se jejich účinky násobí. 

Šampon a vlasová voda – jak to funguje

Hlavní účinnou složkou šamponu i vlasové vody je výtažek z kamene hematit. Tento výtažek má vysokou koncentraci železa, které výrazně stimuluje důležitý enzym Catalysis-Fe. Tento enzym zlepšuje buněčné okysličování a tedy celkové prokrvení vlasové pokožky. Šampon v kombinaci s vlasovou vodou podporuje oslabené vlasové kořínky. To má za následek přímou podporu růstu silnějších a pevnějších vlasů. 

Vlastnosti setu Anti-Caduta

  • inovace spočívá v použití výtažku z hematitu
  • účinně podporuje oslabené vlasové kořínky
  • stimuluje tvorbu vlasového enzymu Catalysis-Fe
  • zlepšuje prokrvení vlasové pokožky
  • lze použít i jako prevence proti padání vlasů 

Návod k použití

Na vlhkou pokožku hlavy aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte, nechte 5 minut působit a smyjte. Je-li potřeba, aplikaci opakujte. Šampon je určen na pokožku hlavy. Pro umytí délek vlasů je potřeba druhý šampon. S jeho výběrem Vám poradí naše trichologická poradna. Šampon Anti-caduta je vhodný i pro časté mytí. Po umytí vlasy vysušte ručníkem a do vlasové pokožky aplikujte vlasovou vodu (1–2 kapátka) – postupně do načesaných pěšinek. Nesmývejte! Tento postup opakujte 2x týdně.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop vlasové kosmetiky
Hmotnost: 1 kg
Objem: set 150 ml + 12 x 7 ml
Typ vlasů: padající
Určení: unisex
Typ produktu: kúra
Řada: Glycosan Plus