Vivipharma Kenogen Donna, vlasová voda 150 ml

Vlasová voda zabraňuje řídnutí vlasů a podporuje růst delších vlasů. Vlasy se po pravidelném používání stávají silnější a pevnější. 

Objem:30 x 5 ml
Typ vlasů:řídnutí vlasů
Určení:pro ženy
Typ produktu:voda
Kód produktu:A904557206
Vaše cena:4 596 Kč
ks

Kenogen DONNA – vlasová voda pro ženy

Tato vlasová voda byla vytvořena tak, aby zabránila řídnutí vlasů a podpořila růst nových vlasů. Podporuje růst delších vlasů. Speciální vlasová voda pro ženy obsahuje melatonin a estrogeny rostlinného původu tzv. fytoestrogeny – deriváty z plodů stromu Kigelia Africana. Z jeho plodů se získává extrakt bohatý na  izoflavony (antioxidantia) a má blahodárné účinky na sílu vlasů. Zesláblé vlasy znovu získávají metabolickou rovnováhu a postupně se stávají viditelně silnějšími a pevnějšími. Vlasová voda nemastí.

Kenogen DONNA je speciální vlasová voda pro ženy. Obsahuje melatonin a estrogeny rostlinného původu tzv. fytoestrogeny – deriváty z plodů stromu Kigelia Africana. Z jeho plodů se získává extrakt bohatý na izoflavony (antioxidanty) a má blahodárné účinky na sílu vlasů. Zesláblé vlasy znovu získávají metabolickou rovnováhu a postupně se stávají viditelně silnějšími a pevnějšími. Má ozdravující účinky na vlasy po chemickém procesu, které ztratily svou sílu (barvení, odbarvování, trvalá, chemoterapie aj.). 

Vlasová voda nemastí. Navíc podporuje růst delších vlasů a zabraňuje jejich řídnutí. Pomáhá nejen proti vypadávání vlasů, ale také proti jejich slábnutí. Vlasová voda Kenogen DONNA byla vyvinuta pro obnovení růstu vlasů a je určena pro jemné vlasy se sklonem k prořídnutí vlasového porostu. Možno používat každý den. 

Jaké má vlasová voda Kenogen DONNA vlastnosti

  • zabraňuje vypadávání vlasů
  • zajišťuje přirozené prodloužení délky vlasů
  • zabraňuje slábnutí vlasů
  • vyživuje a regeneruje vlasy po chemickém procesu (barvení, trvalá, chemoterapie)
  • posiluje vlasy, které se tak stávají silnější a pevnější
  • podporuje zhoustnutí vlasového porostu
  • čistí vlasovou pokožku od nečistot a nadbytečného mazu
  • vyživuje kořínky vlasů a posiluje vlasový stvol 

Návod k použití

Obsah jedné ampule aplikujte každý večer po dobu alespoň 60 dnů rovnoměrně na celou vlasovou pokožku. Jemně vmasírujte do kůže, zejména na místech s prořídnutím. Nesmývejte.