Clinical Derm Seborrea Oleosa šampon proti mastným vlasům

Kód: A07
29 hodnocení
Značka: Vivipharma
710 Kč
Skladem (> 5 ks)

Šampon na mastné vlasy, kdy mastnotu způsobuje olejový mazotok. Kůže i vlasy jsou při jeho nadbytku výrazně mastné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seborrea oleosa – šampon na mastné vlasy

Existují 3 druhy mazu, které způsobují příliš mastné vlasy. Tento jemný a účinný šampon je určen pro mastné vlasy, které způsobuje olejový mazotok. Tento maz je tekuté a olejovité konzistence a zasahuje nejen kůži, ale i celé vlasy. Vlasy jsou mastné a ztěžklé. Zmenšení produkce olejového mazotoku zajišťuje tento šampon díky extraktům z bílé kopřivy a síry. Šampon je velmi účinný.

Samotný maz je pro vlasy důležitý. Dodává vlasům lesk, sílu, elastičnost i nepropustnost. Je-li ho však příliš, vlasům začíná škodit. Clinical derm nabízí 3 typy šamponů proti mastným vlasům. Každý z nich obsahuje jiné složky a je účinný na jiný mazotok: 

  • tukový mazotok – je tuhé až voskovité konzistence; usazuje se na vlasové pokožce a u kořínků vlasů
  • olejový mazotok – je tekuté a olejovité konzistence; drží se nejen na kůži, ale také na vlasech
  • potní mazotok – maz je smíšen s potem, který nadměrně produkují potní žlázy; potní mazotok se drží na kůži i na vlasech, které jsou ztěžklé a splihlé 

Šampon Seborrea oleosa je určen na mastné vlasy a vlasovou pokožku, kterou způsobuje přemíra olejového mazu. V kombinaci s vlasovou vodou Seborrea, která je také určena pro mastné vlasy, je tento šampon velmi účinný. 

Šampon na olejový mazotok

Šampon Seborrea Oleosa byl vyvinut speciálně na mastné vlasy, které trpí nadbytkem olejového mazotoku. U tohoto typu mazotoku způsobuje jeho nadměrná tvorba mastnou pokožku i mastné vlasy. Vlasy jsou olejově mastné a ztěžklé. Celkově se člověk necítí příjemně ani zdravě a čistě. Účinné látky v tomto šamponu jsou především výtažky z bílé kopřivy a síry. Ideální je kombinace tohoto šamponu s vlasovou vodou Seborrea. 

Návod k použití

Na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte a smyjte. Je-li potřeba, aplikaci opakujte. Vlasy vytřete ručníkem a do vlasové pokožky aplikujte vlasovou vodu Seborrea (1–2 kapátka). Nesmývejte! Tento postup opakujte 3x týdně až do zmírnění tvorby mazu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop vlasové kosmetiky
Objem: 200 ml
Typ vlasů: mastné
Určení: unisex
Typ produktu: šampony
Řada: Clinical Derm